10 kõige tõhusam Tricep Ja Bicep Workout kodus

10 kõige tõhusam Tricep Ja Bicep Workout kodus – oma välimust saab atraktiivsemaks ideaalne keha kuju. Ideaalne keha kuju on kuju keha, mida toetavad lihased, mis tunduvad proportsionaalselt punnis. Üks domineeriv suur lihased, mis moodustavad keha on õlavarrelihasesse. Arm lihased koosnevad põhikomponenti biitseps ja tricep lihaseid. Sellepärast minu artikkel seekord me käsitleme üksikasjalikult  “10 kõige tõhusam Tricep Ja Bicep Workout kodus”, nii et sa ei pea vaeva ja minna jõusaali regulaarselt ainult Tricep ja Bicep treening, kuid sa lihtsalt teha seda Kodu. Aga mis siis, kui me rääkisime, et see on võimalik pakkida-lihaste ilma kiirenemist puupea või barbell? Ära muretse. sisse  “10 kõige tõhusam Tricep Ja Bicep Workout kodus” , teeme trenni meetod, kasutades kas hantli või kangi või ei kasuta hantli või kangi. Noh, Vaatleme vahele jõusaal, et ehitada oma tricep ja pinguldamise!

Mõiste Biceps dan õlavarre

Biitseps brachii Muscle. Biitseps brachii või tuntud nime biitseps lihas on suur lihaste otsaga (Caput) kaks, sest berorigo kahes erinevas kohas . Teie biitseps koosnevad pika peaga (välimine) ja lühikese peaga (sisemine) ja moodustab 1/3 õlavarre.

Otot õlavarre brachii . Triitseps brachii või tuntud triitseps lihasesse. Õlavarre lihase on suur pea lihaste (Caput) kolme, miks kolm? Olles kolmes erinevas kohas. Kus see triitseps lihaste asub piki õlavarre. Funktsiooni tricep lihaste on takistusteta koormust õlaliigese ja küünarnuki laiendus. Eriti aga longum ta saab teha adduksi (liikumine läheneb keha) õlaliigesed . Samuti moodustab 2/3 õlavarre, mis võib tulla üllatusena, et nende arvates, et võti suurem relvade töötab oma biitseps.

Sa pead teadma, et inimese lihased töötavad ostjate poolt, nii et lihaseid võib lühendada, tegutsedes ja keskosa lihaste suurendamiseks. Kui lühendatud luu kinnitunud lihas kaotatakse. Kokkutõmbumine ühte liiki lihaste on ainult võimalik liigutada luude vaid ühes suunas, nii et tagasi algasendisse, lihaste peab lõõgastuda ja tõmmatakse tagasi algasendisse. Neid tegevusi sooritada muid lihaseid üle võtta kokkutõmbumisega on nagu Vahelditalitluse esimese lihaste töö Need 10 harjutused tabas nii triitseps ja biitseps oma käed nagu midagi muud võib aidata teil saada hakitud ei ole aega! Neile teist, kes eelistavad trenni kodus, soovitame seda suurt treeningut ilma kaalu tõstmiseks ja reguleeritav Dumbbells komplekt koos kaaluga kuni 200lbs!

CB_EN_728x90_Banner_DBalProduct1

triitseps

Kas teadsite, et oma triitseps moodustavad umbes 60% õlavarre? Lihtsamalt öeldes tähendab see, et teil on vaja hakata maksma rohkem tähelepanu enamuse oma peegel lihasesse. Õnneks saab maksustada oma triitseps kodus.

Kehakaal Dips

See liikumine ei nõua tööriistu va tooli. Istumine vastupidav tool. Pane mõlemad oma peopesad mõlemal pool oma talje ja sirutada jalgu nagu allpool toodud pildil. Siis aeglaselt painutada oma põlved 90 kraadi, vähendades samal ajal oma keha suunas põrandale, siis jälle surudes oma keha ülespoole lükates oma käsi tõsta keha tagasi algasendisse. Kui ikka ei ole piisavalt tugev, et seda liikumist, jalad võivad olla painutatud, et aidata säilitada oma kaalu

Crab Walk 

Istu põrandal kätega istutatud selja taha ja jalad painutatud ees. Tõsta puusad üles nii ainult oma käed ja jalad on istutatud põrandal. Alusta kõndimist kasutades oma käsi ja jalgu liikumas teid edasi.  

Overhead Extensions

See näeb välja nagu lihtne kasutada, kuid see on palju raskem kui sa arvad! Lihtne meetmeid painutamine küünarnukid ja langetamine / tõstmine kaal on üsna lihtne. Raske osa on hoida oma põlved paigas. Liikumise tunneb ebaloomulikku esimesel ja keha püüab liikuda oma põlved võtta survet oma triitseps. Hoidke neid põlved kindlalt paigas, ja see paneb kõik pingeid käe lihaseid.

CB_EN_728x90_Banner_DBalProduct1

BICEPS

Tagi seinu punnitamise-suurendada kodus trenni liikuda? Kõlab nagu sa oled õigel teel.

body Up

Alusta plank asendis te käsivarte õlgade laiuselt. Istuta oma peopesad põrandale ja laiendada oma keha ülespoole, tagades oma keha jääb sirge kogu. Vähendage oma keha aeglaselt algasendisse ja korrata.

Kätelseis Wall Walk

Asetage ennast kätelseis asendis jalad istutatud vastu seina. Liiguta käsi edasi ja jalutada mööda seina, kuni jõuate alt.

Kallak kätekõverdusest

Tee oma käed veidi laiem kui õlgade laiuselt voodi või tool, jalad istutatud põrandal. Bend oma käed ja alandada keha kuni rinnus puudutab pink. Suruge oma keha tagasi üles algasendisse.

Standing Curls

See on põhiline liikumine, mis tabab käed väga tõhusalt! See on algaja sõbralik punnitamise kasutamise meestele, üks, et igaüks võib teha mis tahes kehakaalu. Ilu see liikumine on, et seal on palju viise, kuidas teha see: üks käsi korraga mõlemad koos, aeglasem suurema kontsentratsiooni, jne See on väga tõhus ja hea harjutus lisada oma treening kallutades Curls

See harjutus on sarnane toime jutlustaja lokid, kuid see tabab ülemise pinguldamise nii tõhusalt kui alumise punnitamise. Kuid see on palju lihtsam liikumise kui jutlustaja Curl, mis on madalama vigastuste ohtu. Võite suhelda oma õlgadele, et aidata tõsta suure kaalu, kuid muidu, see on isolatsiooni liikumist, mis asetab kõik pinget käed. Leiad, et see on üks parimaid harjutusi lisada oma käe koolitus.

Hammer Curls

Kui sa tahad olla suur käsi, siis ei saa piirduda vaid töötada välja oma biitseps. Sa pead pöörama tähelepanu käsivarred ka! Haamri lokid, siis muuta nurga liikumist. Keerates oma randmete asetab palju pinget käsivarred, ja leiad, et see aitab tugevdada oma haaret. See annab teile ka laiema punnitamise. Rohkem Muodokas arm lihaskond, see on liikumine, mida kindlasti soovite lisada.

Kontsentratsioon lokkideles

See on veel üks ilus kasutamise isoleerida oma käe lihaseid ja eemaldada oma õlgadele ja tagasi võrrand. See ei ole lihtne, et saada õigus, ja võtab veidi tavasid isoleerida lihasesse. Aga kui sa kapten kujul, leiad, et see on üks parimaid töötada madalama juht punnitamise (osa mõhk lähedal oma küünarnuki).

“Enne kui hakkate, valige 3 segatud liigub eespool tehnikat vastavalt teie võimet. Hiljem teha kordusi 8-12 korda iga liikumist. Siis tee seda vähemalt 2 komplekti või vajaduse korral, et vältida vigastusi. Pea meeles, ärge sundida oma keha kasutada ülemäära lihtsalt huvides võttes biitseps ja triitseps, et otsida bravuurne. “

 

Soovitus Professional

“10 kõige tõhusam Tricep Ja Bicep Workout kodus” on tõepoolest tavalisel viisil, mida spetsialistid ehitada lihaseid käed kiiresti ja lihtsalt. Sellepärast ma seda teiega jagada ja teiste algajatele. Lisaks spetsialistid soovitavad alati pakkuda tarbimist oma lihaseid. Kuna kuragnya toitainete tarbimisest, eriti ahelaga aminohapped või üldtuntud kui hargnenud ahelaga aminohapped (BCAA) pärssida määr lihaskasvu. BCAA aitab vältida lihaste vigastuste pärast treeningut, peale BCAA on ka hea, et optimeerida taastamise protsess. Tarbides BCAA enne ja pärast treeningut, lihased on kaitstud kataboolse ohtude pärast põletatakse ja repi treeningu ajal. See, kaudselt julgustab lihaskasvu.Spetsialistid soovitavad kasutada toidulisandit, mis sisaldas BCAA toetada treening programm. Üks parimaid treening toidulisandeid, mis on testitud paljudes profikulturistiga on D-Bal (Dianabol) alates CrazyBulk. D-Bal võimas valemiga jäljendab mõju methandrostenolone, muidu tuntud Dianabol, vanaisa steroidid, Yang tersusun atas kandungan-kandungan sebagai berikut:

  • vadakuproteiinikonsentraati 450mg, isoleutsiin 300mg
  • valiin 300mg
  • leutsiin 75mg
  • tribulus terrestis 75mg

Vahepeal BCAA koosnevad kolmest asendamatuid aminohappeid, leutsiin, isoleutsiin ja valiin. Et asi siis D-Bal on arvatavalt parim täiendada moodustamise protsessis Tricep ja Bicep oma kätt. Eeliseid D-Bal võrreldes teiste sarnaste täiendused on:

  • Meie tooted on 100% legaalne ja turvaline looduslik alternatiiv steroidid. Sa saad kõik kasu reaalne steroidid, kusjuures ükski kõrvaltoimeid.
  • d-bal aitab suurendada valgusünteesi ja stimuleerida lihaskasvu
  • toode annab suurepäraseid tulemusi lihaste kasvu, kui sa treenid paar korda nädalas
  • Ehtsa D-Bal müüakse ainult officail veebilehel. Kui ostate D-Bal alates ametlik kodulehekülg saad soodushinnaga 30%.
  • CrazyBulk ka teile “Osta 2 saad 1 tasuta” pakkumise seega veenduge, et paned 3 sarnase või 3 erinevaid tooteid või korstnad ostukorvi. Odavaim ühe võetakse maha automaatselt vahesumma ja näitab kui kupongi kood “multybuy” oma ostukorvi.

Vajuta siia, et osta  D-Bal  alates ametlik kodulehekülg

kokkuvõte

Kokkuvõte artiklist “10 kõige tõhusam Tricep Ja Bicep Workout kodus”  eespool on fitness täiendamiseks on tegelikult “täiendus” tehes harjutusi. Treening täiendada ei ole magic ravim, mis võib muuta meie keha kuju viiakse lihaste instant, sest see määrab, kas teie praktikas on oma. Workout toidulisandid ei pruugi kasutatavad, kuid kui teil on rohkem eelarve, siis kasutades D-Bal oma kaaslane teha harjutusi on parim võimalus saada oma eesmärke kiiremini, tõhusamalt ja tulemuslikumalt

Vajuta siia, et osta  D-Bal  alates ametlik kodulehekülg